Hooligaan bubbletea & coffee Rīgā, Aspazijas bulvārī 30

Atvērta otrā Hooligaan bubbletea & coffee Rīgā, Aspazijas bulvārī 30!

22.jūnijs ne tikai Saulgriežu laiks, bet diena, kad vērām savas otrās kafejnīcas durvis. Par šo skaisto notikumu paldies sakām visai Hooligaanu komandai par ieguldīto darbu, radošo domāšanu, smaidiem, neatlaidību un gaisotni kafejnīcā, jo pie mums valda pozitīvi uzlādējoša atmosfēra! 

Tikapt liels paldies ikvienam mūsu apmeklētājam un klientam, jo mūsu klients ir brīvs pēc savas būtības un tas nojauc jebkādus rāmjus. Mūsu klients ir drosmīgs, brīvs un pozitīvi lādēts. Tas iedvesmo mūs turpināt radīt un realizēt!

Viens no mūsu svarīgākajiem mērķiem ir bijis – iepazīstināt sabiedrību ar šo unikālo un daudzpusīgo produktu un dot iespēju nobaudīt kvalitatīvi pagatavotu burbuļtēju. Mēs šo mērķi esam apņēmušies izpildīt un ar katru dienu redzam, kā arvien vairāk to sasniedzam.

Savukārt, ja pieskaramies filozofiskām niansēm, tad mūsu mēŗkis ir iedvesmot un pozitīvā veidā iekustināt mums apkārt esošos – vairāk uzdrīstēties un sekot saviem sapņiem. Mums ir liels prieks, ka Hooligaan ir kļuvis par vietu, kur jaunieši ar prieku nāk uzstāties, dalīties savos darbos un sasniegumos, un tagad mums ir divas kafejnīcas, kur ikviens ir laipni gaidīts un aicināts uzrunāt mūs ar saviem piedāvājumiem. Mēs esam Different kind of hooligaan. 

Mēs ceram un plānojam neapstāties, bet turpināt augt un attīstīties, bet pagaidām mūsu darba laiks nemainīgs abās kafejnīcās:

P-Pk 9:00-21:00
S-Sv 10:00-21:00