Different
kind of
hooligaan

Burbuļtēja
TAGAD ARĪ RĪGĀ

Jā! Nu arī Rīgā ir vieta, kur tikt pie svaigi un virtuozi pagatavotas, zibenīgi pasniegtas burbuļtējas, labas kafijas un dažādiem našķiem, vienlaikus baudot uzlādējošu atmosfēru un sajūtoties kā pasaules lielajās metropolēs, kur steidzīgi garāmgājēji ar burbuļtējas glāzēm rokās jau sen ir neatņemama urbānās dzīves sastāvdaļa.

Kas mēs esam?

Tas, kurš reiz noteica Iesim pie Jāņa dzert tēju!, pašam nezinot, teica to tieši par mums! Esam seni draugi, sagadīšanās pēc abi Jāņi, kurus vieno vēlēšanās dzīvot ar garšu un dalīties atklājumu priekā ar citiem.

Burbuļtēja mūs savaldzinājusi ceļojumos pa pasauli, būdama viena no lietām, kuru vienmēr gribējies paņemt līdzi. Laiks šim dzērienam ienākt Latvijā pavisam jaunā izpildījumā un kvalitātē!

AR LATVIJAS GARŠU

Mūsu burbuļtējas receptes izstrādājuši Latvijas vadošie bārmeņi, piedāvājot savu interpretāciju par šo daudzveidīgi baudāmo dzērienu.

Izmantojam augstākās kvalitātes oriģinālās izejvielas no Āzijas, kuras paši sagatavojam un papildinām ar visdažādākajiem dzērieniem, beigās piešaujot arī šķipsniņu Latvijas garšas, kas veido mūsu neatkārtojamo rokrakstu.

Augstvērtīgas izejvielas, rūpīgi izstrādātas receptes, ātra apkalpošana un uzlādējoša vide — HOOLIGAAN burbuļtējas bārā sastopas viss, kas vajadzīgs, lai ļautos mazajiem dzīves priekiem, kas sniedz tik lielu enerģiju!

KĀPĒC HOOLIGAAN?

Esam aizrautīgi, brīvi un nepieradināti burbuļtējas fani, kuri vēlas iedrošināt košai dzīvei un radošiem eksperimentiem arī citus. Nost ar garlaicību un ierastību — pievienojies mūsu labo huligānu burbulim, kas vēlas atstāt pozitīvu nospiedumu ne tikai pilsētvidē, bet arī cilvēku prātos, sirdīs un darbos!

Burbuļtēja barmenis
Burbuļtēja foto
Burbuļtēja darb

Pasūti
uz mājām!